301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.3.4

Rubrika: WebhostingCeny domén u českých registrátorů a poskytovatelů webhostingových služeb

Vybráno bylo jako vzorek 15 webhostingových firem a seřazeny jsou podle ceny registračního poplatku za doménu CZ. V ceníku je i cena registrace domény COM. Ke stažení v XLS.Číst dál…

» Číst celý obsah na původním webu

Jak se dělí hosting

V našem seriálu návodů a tipů na portále Hostingy.cz přinášíme další článek, ve kterém se podíváme na to, jak se dělí jednotlivé hostingové technologie a jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody. Přestože většina z nás má ponětí o klasickém webhostingu, existují i další serverová či virtuální řešení, která sice nejsou pro každého, ale určitě je o nich dobré vědět.

» Číst celý obsah na původním webu

PLESKněte to na ty servery

Pokud hledáte aplikaci, pomoci které byste mohli jednoduše spravovat váš servethosting, jednou z možností je produkt,s trošku vtipným názvem Plesk, od ruské společnosti Parallels. Oficiálně je prodáván pod značkou Parallels Plesk Panel, aktuálně ve verzi 9.5. Protože se jedná o komplexní softwarové řešení, pojďme se podívat, k čemu by se vám mohl hodit.

» Číst celý obsah na původním webu

Petr Šmída: počet racků v datacentrech dnes o velikosti webhostera nevypovídá vůbec nic

Active 24

Ředitel společnosti Active 24 věří, že mezi tradičními webhostery vyniká jeho firma poměrem ceny a výkonu. O rozdílech mezi low cost a profi webhostingem, kapacitě datových okruhů Active 24, ale také o tom, co malým a středním firmám může přinést tradiční webhosting si budeme povídat v následujícím rozhovoru.

» Číst celý obsah na původním webu

Hosting Wedos, aneb co je možné

Na českém trhu se objevila nová webhostingová firma. Své působení zahájila představením datacentra v Hluboké nad Vltavou a prakticky neomezeným webhostingem (prostor na disku, počet databází) za 18 korun měsíčně. Mezi největší lá…

» Číst celý obsah na původním webu

Jaké jsou ceny domén u českých webhostérů? (Přehled)

Pokud si chcete pořídit doménu, máte v praxi dvě možnosti. Buďto si ji koupíte přímo a potom si pořídíte zvlášť webhosting, nebo si necháte doménu zaregistrovat u vašeho webhostéra. Výhodou tohoto řešení je fakt, že se nemusíte o nic moc starat, webhostingová společnost by měla vše zařídit za vás a doménu budete vlastnit vy, stejně jako v případě, kdy si registraci uděláte individuálně.

» Číst celý obsah na původním webu